NOTA AKUSTİK

Ses yalıtımı ve akustik düzenleme

AKUSTİK TELEFON GÖRÜŞME KABİNLERİ

NOTA AKUSTİK TELEFON GÖRÜŞME KABİNLERİ

Modern işyerleri, görevlerini yerine getiren insanların ihtiyaçlarına uyarlar. Giderek daha fazla çalışan, onların barış içinde çalışmasına ve daha etkili olabilmelerine olanak sağlayacak akustik çözümler bulma arzusunu ifade etmektedir. Çalışanların telefon görüşmeleri ve video konferanslar için özel bölgeler bulmak ve düzenlemek için açık ofis ihtiyaçları. Ve en iyi çözümler, tüm ofisi yeniden düzenlemek için çok fazla ödemenize gerek kalmadan rahatlığı sağlamanıza izin veren çözümlerdir!


Akustik projelerimizden bahsetmeyi çok seviyoruz.
Akustik kabinden daha fazlası, Uzmanlarımız ofis tasarımını ve ofislerde gürültü azaltmayı bir üst seviyeye taşıyor.

kabincell-lucia-telefon-gorusme-kabini.j
Bondex-Sünger222.jpg

BARİYERLİ BONDEX SES YALITIM MALZEMESİ

Bariyerli akustik süngerpan, bondeks sünger sıkıştırma işleminden geçirilmiş yoğunluğu yüksek olan bir malzemedir. Akustik sünger çınlama, yankılanma gibi vb. ses sorunlarını oluşmasına izin vermeyen ve seslerin kalitesini bozulmadan anlaşılmasını sağlayan bir süngerdir.

Bariyerli Bondex ; Bariyerli Bondex sünger iki yüzü bondex ortasına 2mm ağır ses yalıtım bariyeri lamine edilerek ses yalıtım değerini artırmak amaçlanmıştır. Kısaca özetlersek ses yalıtım tabloları ve test sonuçlarında bondex sünger tek başına kullanıldığında 5 cm (8 db) 10 cm (13 db ) değerlerini geçememektedir. Yapmış olduğumuz test çalışmalarında iki bondex sünger arasına ağır ses yalıtım bariyeri lamine edilerek bu değer (35 db) ulaşmıştır. maximum ulaşılacak seviyededir.

 DÜZ AKUSTİK SÜNGER

Fiyat bilgisine iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.
Akustik Levha (Pyrosorb-s) Yüksek ses emiciliği olan, yanmaz ve su geçirmez poliüretan köpük esaslı yumuşak ve esnek, bir malzeme olup, özellikle klima kanallarının akustik problemine kesin çözüm sağlayan ses yalıtım levhası olarak bilinir. Akustik çözüm gereken her yerde kullanılır. Alev almaz ve kendinden yanmazlık özelliği vardır.. Lifli olmadığı için elyaf erozyonu yoktur. Su ve yağ geçirimsizdir. Kolayca kesilebilir, şekil verilebilir. Klima kanallarının akustik yalıtımı için idealdir.

10440733655090.jpg
 
Meeting

Teklif Alın

Uygun Fiyat Güvencesi

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

 
studyo-akustik-yalitim.jpg
 
XKK.jpeg

Akustik Duvar Panelleri

Kumaş kaplı akustik panel duvar kaplama yapılan ayrıca sadece duvarla kalmayıp isteğe göre tavanda da kullanılabilen ses yalıtım panelidir.

 

Ofis Akustiği

Kapalı mekanlardaki yayınlanan seslerin , kayıt edilmesi için elektrik sinyaline çeviren mikrofona yada kulağa giderken dümdüz gittiği gibi bir de ortamı çevreleyen duvarlara değişik açılarla çarparak da ulaşır. Bu seslerin daha iyi anlaşılması ve iletilmesi, ortamdaki parazit ve diğer rahatsız edici seslerin yok edilmesi, kaynaktan çıkan sesin kulağa mümkün olduğu kadar doğru olarak gelmesi için kullanılan bir diğer teknolojidir. Bunu sağlamak için yeni yapılan odalarda boyut, şekil ve yüzeyleri doğru seçerek, şekli ve boyutu belli odalarda ise sadece yüzeyleri değiştirerek akustik düzenleme uygulaması yapılmaktadır.

akustik-ofis-kabinleri.jpg
 
Kumaş-Akustik-Paneli-8.jpg

KUMAŞ KAPLI AKUSTİK PANEL

NOTA AKUSTİK firmamız tarafından üretilen akustik paneller, ses emici, kumas kaplamalı ve içerisinde cam yünü, taş yünü, yanmaz akustik sünger dolgulu ses izolasyon ürünleridir. Dekoratif görüntüsüyle göze hitap eden etkili ses yalıtımı sağlayan ses kesici, kaliteli, yüksek performanslı sertifikalı teknik şartnamelere göre üretilmiş panellerdir. Ürün hakkında aytıntılı bilgi almak, sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
SJSJ.jpg

NOTA AKUSTİK

Ses Yalıtımı ve Akustik Nedir?

  • Ses Yalıtımı ve Akustik birbirinden farklı olan iki kavramdır. Fakat ikisi birbiriyle sıkça karıştırılmaktadır. Ses yalıtımı ses dalgalarının tek bir davranışı ile ilgilenirken akustik üç davranışıyla da ilgilenmektedi