Akustik Kumaslar

İyinin de İyisi

Akustik-Kumaşlar-15-280x200.jpg

FİBERTECH AKUSTİK KUMAŞ

 İthal akustik keçe kumaş olan fibertex panel arkası kumaşları akustik ses yalıtımında kullanılmaktadır. Akustik ahşap perfore delikli derzli melamin akşap akustik paneller doğal perforasyon kaplamalı duvar tavan panellerin arkasına kendiliğinden yapışkanlı tutkallı ütü ile ısıtılarak yapışan yanmaz astar keçe. Fibertex acoustic fabric satın al, sipariş ver.

soundtech akustik kumas

 Soundtech C 1956 SP WP ahşap akustik perforeli delikli derzli melamin doğal perforasyon kaplamalı duvar tavan panellerinin arkasına kendiliğinden tutkallı ütü ile ısıtılarak yapışkanlı yanmaz astar keçe kumaşlar. Soundtex Kumaş Fiyatları. Sipariş ver satın al , fiyatı m² birim : 2 €uro. Akustik panel imalatında kullanılan, panel arkasına yapışan akustik kumaşlar, yanmazlık apreli olup teknik şartnamelere uygun kumaş kaplamalardır. Tavan ve duvarlar için kumaş kaplama yapılır, ayrıca ses perdesi içinde kullanıma uygundur. Ses izolasyon kumaşları yüksek ses izolasyonuna sahip kumaşlardır. Ürün satın almak, sipariş vermek için bizimle iletişime geçiniz. Ürünlerimiz sertifikalıdır.

Soundtex-Akustik-Kumaş-210x150.jpg
Akustik-Kumaşlar-5-280x200.jpg

camira akustik kumaş

Akustik kumaşlar arasında en popüler kumaş olan camira fiji kumaşlar, ithal ettiğimiz  akustik panel imalatında  kullanılan sertifikalı ve lisanlı ürünlerimizdir. Akustik panel imalatında kullanılan akustik kumaşlar, yanmazlık apreli olup teknik şartnamelere uygun kumaş kaplamalardır. Tavan ve duvarlar için kumaş kaplama yapılır, ayrıca ses perdesi içinde kullanıma uygundur. Ses izolasyon kumaşları yüksek ses izolasyonuna sahip kumaşlardır. Ürün satın almak, sipariş vermek için bizimle iletişime geçiniz. Ürünlerimiz sertifikalıdır.

Camira xtrem kumaş

Doğal koyun yünlerinden imal edilen tiftikli keçe kumaşımız camira blazer & blazer lite akustik kumaşları, tüm ofis akustiğine ihtiyaç duyulan mekanlarda ve panellerde kullanılmaktadır.Son derece doğal zararsızdır. Akustik panel imalatında kullanılan akustik kumaşlar, yanmazlık apreli olup teknik şartnamelere uygun kumaş kaplamalardır. Tavan ve duvarlar için kumaş kaplama yapılır, ayrıca ses perdesi içinde kullanıma uygundur. Ses izolasyon kumaşları yüksek ses izolasyonuna sahip kumaşlardır. Ürün satın almak, sipariş vermek için bizimle iletişime geçiniz. Ürünlerimiz sertifikalıdır.

Blazer-Kumaş-210x150.jpg